Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından daha önce sorulmuş sorulara verdiğimiz genel cevapları aşağıda görebilirsiniz. Eğer sormak istediğiniz veya bilgi edinmek istediğiniz konu bu sorular içinde yoksa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Müşteri ilişkileri departmanımız;

Hafta İçi: 09:00-19:00

Cumartesi Günleri: 09:00-15:00

Saatler arasında hizmet vermektedir. Pazar ve resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.


-Sipariş nasıl oluşturabilirim?

Almak istediğiniz ürünü bulduktan sonra sepete at butonunu tıklamanız gerekmektedir. Sepetinize attığınız ürünleri alışverişimi tamamla kısmından ödeme sayfasına yönleneceksiniz. Ödeme butonunu tıkladıktan sonra ödeme seçenekleri karşınıza gelecek. Bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olduktan sonra onay butonuna tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

 

-Siparişlerimi nasıl takip edebilirim?

Vermiş olduğunuz siparişi veya siparişleri gönderilen kargo firmasının web sitesi yada uygulaması üzerinden kargo takip numarasını girerek öğrenebilirsiniz. 

 

-Siparişim veya siparişlerim kaç günde ulaşır?

Siparişiniz genellikle aynı iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerine teslim edilir. Kargoya teslim ettiğimizden itibaren ise en geç 3 iş günü içerisinde bildirdiğiniz adreste olur.

 

-Kargo takip numarasını nasıl öğrenebilirim?

Kargo takip numaranızı 08503052267 nolu müşteri hizmetlerimizden geçmiş olduğunuz siparişlerde sipariş durumu bölümünden öğrenebilirsiniz.


-Vermiş olduğum sipariş bana ulaşmadan geri gönderilmiş. Bu durumda ne yapmalıyım?

Vermiş olduğunuz siparişler size ulaşılamadığı durumlarda bağlı bulunduğunuz şubeye gönderilecektir. Bağlı bulunduğunuz kargo şubesi ile iletişime geçerek tekrardan yer ve zaman bildirerek size gönderilecektir. Aksi durumda siparişiniz bağlı bulunduğunuz firmada 3 (üç) iş günü içerisinde teslim alınmadığı takdirde kargonuz tarafımıza geri gönderilecektir.

 

-Vermiş olduğum sipariş kargo teslim edildi gözükmekte. Ne yapmalıyım?

brotherscamp.com müşteri ilişkiler departmanımızla iletişime geçip bağlı bulunduğunuz kargo şubesine bildirmeniz gerekmektedir.


-Sipariş geçtikten sonra bilgilerimin yanlış olduğunu anladım. Ne yapmalıyım?

brotherscamp.com müşteri ilişkileri departmanımızla iletişime geçerek veya info@brotherscamp.com adresine e-mail atarak yada müşteri hizmetlerimiz ile düzeltme gerçekleştirebilirsiniz. Siparişi geçtikten itibaren 5 saat içerisinde gerekli düzeltmeleri yaptırmanız gerekmekte. Aksi halde kargonuz farklı adrese ulaşabilir.

 

-Siparişimi nasıl iptal ederim?

Vermiş olduğunuz sipariş zamanından itibaren 5 saat içerisinde brotherscamp.com müşteri ilişkiler departmanımıza veya info@brotherscamp.com adrese e-mail atarak iptal edebilirsiniz.


-Yanlış veya hasarlı, hatalı gelen ürün için ne yapmalıyım?

Siparişinizi kargo görevlisi teslim ettiği anda kontrolleri gerçekleştirmenizi gerekmektedir. Ürününüzde hasar veya yanlış geldi ise kargo görevlisine zabıt tutturarak ürünü tekrardan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Zabıt tutturulmayan hasarlı paketler geri iade alınmayabilir. Yanlış gelen ürünler içinse bizimle iletişime geçip değişim işlemlerini başlatmanız yeterlidir. Değişim için gönderdiğiniz ürünler bize ulaşır ulaşmaz yenisi ile değiştirilip tarafınıza aynı gün kargolanır.

 

-İade veya değişimlerde kargo ücreti öder miyim?

Yanlış veya kusurlu gelen ürünler kargo ücreti kargoya teslim edilmesi halinde tarafımızca karşılanır.  


-Vermiş olduğum sipariş eksik geldi. Ne yapmalıyım bu durumda?

Siparişinizi teslim alırken ürünlerinizi ve faturanızı kontrol etmelisiniz. Yaşanabilecek eksik veya hasarlı bir ürün tespit ettiğinizde kargo firmasına tutanak tutturmalısınız ve brotherscamp.com müşteri ilişkiler departmanımıza mail veya telefonla iletişime geçerek bildirmelisiniz. Tutanak tutturulmayan eksik gönderilere ait değişim talepleri tarafımızca kabul edilmeyebilir.


-Ödeme seçenekleri nelerdir?

Ödemelerinizi kredi kartı, banka kartı, banka havalesi/EFT  seçeneklerinden biriyle gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişlerde Bonus, World, Axess, Maximum, CardFinans ve Paraf özellikli kartlar ile taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

-Kişisel bilgilerim güvence altında mı?

Kişisel bilgileriniz 3. şahıs veya firmalar ile asla paylaşılmaz. Eğitim amaçlı olarak yalnızca yaptığınız alışverişler ve telefon görüşmelerimiz kayıt edilebilir. Banka kartı, kredi kartı bilgileriniz de tarafımızca kesinlikle muhafaza edilmemektedir. Yaptığınız her yeni alış verişte kart bilgilerinin yeniden istenmesi de bu yüzdendir. Sitemiz 128 bit SSL bağlantısıyla bilgi çalınmasına karşı güvence altındadır. Ödemeleriniz ise 3D güvenli alışveriş ile sonlandırılır, cep telefonunuza banka tarafından gönderilen şifre girilmeden ödeme sonlandırılmaz.

-Hafta sonu sipariş geçtiğimde gönderim yapıyor musunuz?

Cumartesi günleri saat 11:00’a kadar yapılan alışverişler aynı gün kargoya teslim edilebilir, ancak saat 11:00’den sonra yapılan alışverişler pazartesi günü gönderilmektedir. 

-Faturamı ve ürünlerimi farklı adreslere gönderebilir miyim?

Ödeme sayfamızdaki fatura ve kargo adresi kısımlarına farklı adresler girerseniz gönderebilirsiniz.

-Ödeme yaparken sıkıntı yaşıyorum. Ne yapmalıyım?

Ödeme işlemini yaparken sıkıntı yaşıyor iseniz web sitemizi farklı bir web tarayıcısında açıp denemenizi tavsiye ederiz. Eğer bu da olmaz ise bankanızla görüşünüz veya Brothers Camp müşteri ilişkileri departmanıyla iletişime geçiniz. 


-Faturam Teslim Edilmedi, Ne Yapmalıyım?

Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin tarafımızdan kargo yapılırken şeffaf poşetin içerisine fatura konulup, kargo görevlisine teslim edilir. Eğer kargo tarafınıza ulaştığında fatura çıkmaz ise brotherscamp.com müşteri ilişkiler departmanıyla derhal iletişim kurunuz.


-Aracımın Üzerinde Çökme Yapar mı?

Araç üstü çadırımızın aracın tavanı ile teması sıfırdır. Yük tavana değil araç iskeletine binmektedir. Aracın iskeleti güçlendirilmiş bölgedir. 

-Araç Üstü Çadırı Kendimiz Montaj yapabilir miyiz?

Evet. Araç üstü çadırınızı kendinizde montaj yapabilirsiniz. Sadece 1 adet 13 cırcır anahtarı kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Forum
Copyright © 2006| Brothers Camp araç üstü çadır Otalya Yazılım