Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat & İade

KARGO ve TESLİMAT ŞARTLARI

Hafta içi saat 15:00 ve Cumartesi günleri saat 11:00'a kadar açılan siparişler aynı gün kargoya teslim edilir ve siparişiniz yola çıkar. Bu saatler ve günler dışında açılan siparişler ise bir sonraki sevkiyat gününde kargoya teslim edilir. Pazar günleri ve Resmi Tatillerde kargoya teslimat yapılmamaktadır. Harici operasyonel gecikmeler yüzünden aksayan sevkiyatlardan brotherscamp.com sorumlu değildir.


brotherscamp.com, dış ülkeler hariç Türkiye ve KKTC genelinde çevrimiçi olarak perakende ürün satışı gerçekleştirmektedir. brotherscamp.com sitesinden yapacağınız yurtiçi alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızca karşılanır. KKTC ve diğer ülkeler için bu şartlar geçerli değildir. KKTC ve diğer ülkelere teslimat koşulları için lütfen satış ekibimizle temasa geçiniz.


brotherscamp.com kargo firmasını kendi belirler


Kargoların taşıma şartlarını ve ürününüz sevkiyat sırasında oluşabilecek hasarlarda yapılacak işlemleri kargo şirketlerinin internet sitelerinden öğrenebilirsiniz.


Herhangi bir sebeple ürününüzü teslim alabilmeniz için kargo firmaları tarafından ekstra bir ücret talep edilirse lütfen fazladan ödeme yapmayınız ve aynı gün içerisinde bizimle iletişime geçiniz. brotherscamp.com tarafından kargo fiyatının sonradan oluşan farkın sebebini araştırıp, ürününüzün hangi şartlarda teslim alabileceğiniz hakkında size bilgi verecektir.


Teslimat aşamasında ürünü lütfen kontrol ederek teslim alınız. Herhangi bir şekilde ürününüze hasar oluşmuş ise kargo yetkilisine zabıt tutturunuz ve brotherscamp.com ile iletişime geçiniz. Oluşmuş hasarda kargo yetkilisi zabıt tutmamakta diretirse ürünü teslim almayınız, ürününüz tarafımızdan iade alınacaktır. Kargo yetkilisi ürünü teslim edip, ayrıldıktan sonra meydana gelecek hasarlardan şirketimiz sorumlu değildir.


brotherscamp.com sitemizden satın aldığınız ürünler en geç 5 iş günü içerisinde kargo çözüm ortaklarımıza teslim edilir. Kargo firmaları genellikle 3 iş günü içerisinde teslimat adresinize ulaşır. Hafta içi iş günleri içerisinde saat 15:00’dan sonra satın alınan ürünler genellikle bir sonraki iş gününde kargo firmalarına teslim edilir. Cumartesi günü saat 11:00’dan sonra yapılan alışverişler Pazartesi günü kargo firmalarına teslim edilir.


Hafta sonları ve resmi tatil günleri iş günü olarak kabul edilmeyecektir.


Yapmış olduğunuz alışveriş sürecinde yanlış veya eksik teslimat adresi, yanlış veya eksik irtibat numarası, ödeme gerçekleşmemiş olması, ödeme ile ilgili sorun oluşması veya kargo firmalarının sevkiyat ve teslimat sorunları (Örneğin kötü hava koşulları vb.) durumlarda teslimat süresini uzatabilir.


brotherscamp.com siparişinizi kargo şirketlerine teslim ettikten sonra tarafınıza teslim edilen kargo kod numarasını, kargo şirketinin web sayfasına girerek öğrenebilirsiniz. Kargo takip arama kısmına ulaşarak sevkiyatınızın takibini gerçekleştirebilirsiniz.


Kargo firması belirtmiş olduğunuz adresinize geldiğinde bulunduğunuz adreste değilseniz size bir bilgilendirme notu bırakılacaktır.


Kargo şirketi belirttiğiniz adrese geldiğinde size ulaşılamadığında 1-3 gün şubede bekletilir ve bu süre zarfında şubeden teslim almanız gerekmektedir. Alınmadığı takdirde kargonuz tarafımıza geri gönderilir.


Bazen kargo firmaları apartman yöneticinize veya görevlisine, güvenlik görevlisine veya komşularınıza teslim etmiş olabilir. Lütfen bu tür bir durum olup olmadığını kontrol ediniz.


Teslimat adresinizin ve iletişim bilgilerinizin değişikliği durumunda şirketimize iletilmesi tarafınızın sorumluluğundadır. Eksik bilgi veya teslimat adresi ve iletişim bilgileri değişikliği durumunda kargonuz teslim yapılamadığı durumlarda brotherscamp.com sorumlu değildir.


Önüne geçilememesi sebeplerden (fırtına, deprem, grev, yangın, kaçırma, iç ayaklanma, terör saldırıları vb.) durumlarda sevkiyatların gerçekleşmemesi durumunda brotherscamp.com sorumlu değildir.


İADE, İPTAL ve DEĞİŞİM ŞARTLARI

Açmış olduğunuz siparişlerinizi 5 saat içerisinde 08503052267 numaralı telefonlarımızdan müşteri hizmetleri ekibimiz ile görüşerek iptal edebilirsiniz.


Satın aldığınız her türlü ürün, üretici ya da ithalatçılarının yanında, brotherscamp.com - Piti Ltd. Şti güvencesi altındadır.


brotherscamp.com üzerinden satın alınan ve henüz ambalajı açılmamış, kullanılmamış , paketi zarar görmemiş, etiketli ürünler ile ilgili olarak 14 (ondört) gün ile kısıtlanmış vaz geçme hakkınız bulunmaktadır. Ancak ürünün tesliminden itibaren 14 gün geçtikten sonra hukuki ayıp içermeyen ürünler ile ilgili olarak vaz geçme hakkı bulunmamaktadır.


Eğer aldığınız üründen her hangi bir sebeple memnun kalmadıysanız veya teslim edilen paket içeriği siparişinizle örtüşmüyorsa, söz konusu ürünün ambalajı zarar görmemesi, hiç kullanılmamış veya ayıpsız olması şartıyla size ulaştığı tarihten itibaren 14 (ondört) gün içerisinde tüm ürünleri koşulsuz iade edebilirsiniz.


İade etmek istediğiniz ürünün satın alındığı andaki gibi ticari vasıflarını yitirmemiş, kusursuz, eksiksiz olması, orijinal kutusunda, aksesuarları, kitapçıkları ve köpükleri ile birlikte geri gönderilmesi, kutusu veya ürünün orijinal ambalajının bozulmamış olması durumunda iade işlemleriniz başlatılır. Ayrıca ürünle birlikte verilen tüm hediyelerin de kusursuz olarak teslim edilmesi zorunludur.


Ürün teslimini takiben hasar sorumluluğu müşteriye / tüketiciye geçer. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için yukarıdaki Kargo ve Teslimat Şartlarını inceleyiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için faturanız, tam olarak doldurulmuş iade formu ve orijinal paketiyle birlikte gönderilmelidir.


               Piti Uluslararası Sirk Org Ltd. Şti


                Müşteri İlişkileri Departmanı 

                Çiğdem mahallesi 1549. Sk Mavi Köşk Sitesi Kat1 D1 Çankaya Ankara 

                Telefon: 08503052267


Ürün brothers camp'a ulaştığında, ilgili yetkililerimiz ürünün iyi bir durumda olup olmadığını kontrol eder. Ürünün gerekli şartlara haiz olduğunun şirketimizce tespiti halinde ya talep edilen yeni bir ürün (daha pahalı bir ürün ise aradaki farkın ödenmesi kaydıyla) size gönderilir ya da kullanılan ödeme şekline sadık kalınarak ödemenin iade edilmesi konusunda bankaya talimat verilir.


Değiştirilecek veya iade edilecek olan ürünler için nakliye masrafları ilk sefer için tarafımızdan karşılanır. Sonraki iade ve değişim işlemlerinde Piti Ltd. Şti. hiçbir suretle ‘alıcı ödemeli’ kargo ile gönderilen ürünleri kabul etmez. Ürünlerin bu şekilde gönderilmesi halinde yaşanabilecek zaman aşımlarında tüketici ürünü süresinde iade etmemiş sayılır.


Brothers Camp İade ve Değişim Politikası içerisinde yer almayan konularda ve ayıplı ürünler söz konusu olduğunda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri uygulanır. brotherscamp.com sitesi üzerinden alınan ürünler sadece brotherscamp.com sitesine veya Brothers Campt mağazasına iade edilir.


Bu iade politikası, kaza, hatalı kullanım, kullanımdan kaynaklanan deformasyon gibi kullanıcıdan kaynaklanan nedenlerle oluşan ayıpları kapsamaz. Söz konusu bu iade politikası müşterilerimizin 4077 sayılı kanunda belirtilen haklarını etkilemez.


Önemli: İade, iptal veya değişim için göndermiş olduğunuz ürünlerin faturası yok ise kabul edilmeyecektir. Ürün tarafımıza gönderilirken mutlaka faturası ile birlikte gönderilmelidir.

Forum
Copyright © 2006| Brothers Camp araç üstü çadır Otalya Yazılım